Langų vitrinų valymas dideliame aukštyje

„Luliada“ viena iš nedaugelio valymo įmonių, kurios langų valymas konkurencinga kaina, atliekamas itin nepriekaištingai. Mūsų klientai patvirtina, kad valymo kokybė ne tik atitinka kainą, bet ir pranoksta lūkesčius.

 

Jei stiklo aukštis ne didesnis kaip 6 metrai, medinių, metalinių ar plastikinių langų valymas atliekamas naudojant specialias kopėčias, tuo tarpu, jei langai aukštesni, naudojama pakėlimo įranga arba langus valo specialiai „Luliada” apmokyta alpinistų komanda, gebanti kokybiškai dirbti net ir labai dideliame aukštyje. Visą reikiamą įrangą mūsų valymo įmonė turi, tad Jums tereiks patikėti savo langus mums.

Mūsų kvalifikuoti ir ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai, naudodami profesionalią įrangą bei specialias, itin veiksmingas ir visame pasaulyje pripažintas valymo priemones, gali nepriekaištingai išvalyti langus, palanges, vitrinas bei rėmus ir iš vidaus, ir iš išorės. Medinių, metalinių, plastikinių langų valymas ir konkurencinga kaina leidžia išlikti lyderiais šioje srityje. Siekdami visapusiškai įgyvendinti Jūsų lūkesčius, siūlome užsisakyti vienkartines arba nuolatines langų ar vitrinų valymo paslaugas.

 

„Luliada“ garantuoja sklandų ir kokybišką darbą, mūsų siekis perimti visus su valymu susijusius rūpesčius į savo rankas. Medinių, metalinių ar plastikinių langų valymas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose patrauklia kaina, Jums patogiu būdu ir laiku.